Nowe Produkty

Nowe Produkty

Odpływy liniowe ścienne

Odpływy liniowe ścienne dopasowane do łazienki

Dobrze zorganizowana przestrzeń prysznicowa to taka, która nie tylko dobrze się prezentuje, ale i jest w pełni funkcjonalna. Dzięki odpływom liniowym ściennym możesz cieszyć się nowoczesnym prysznicem typu walk-in lub bez brodzika. To wyjątkowo estetyczne rozwiązanie pozwalające na sprawny odpływ wody podczas kąpieli.

Odpływy ścienne podobnie jak odpływy liniowe podłogowe umożliwiają stworzenie minimalistycznej aranżacji zgodnej z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Niewielka szczelina odpływu staje się praktycznie niewidoczna, jeśli zostanie obudowana oraz wypełniona płytkami. Eleganckie wykończenie zapewnia również dyskretna maskownica ze stali nierdzewnej zwana także rusztem, dołączona do zestawu wraz z odpływem liniowym. Proponujemy także odpływy liniowe w kolorze czarnym. Model w tym odcieniu warto dopasować do pozostałej armatury łazienkowej, czyli baterii umywalkowej oraz zestawu prysznicowego.

Odpływy ścienne wraz z zestawem montażowym

Odpływy ścienne są dostępne w naszym sklepie w różnych długościach. Dzięki temu bez trudu dopasujesz odpływ do wymiarów prysznica. Proponujemy odwodnienia liniowe o długości 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm oraz 100 i 120 cm. Każdy z nich posiada niską zabudowę. To oznacza, że montaż odpływu jest możliwy w każdej, nawet remontowanej łazience. Instalacja na poziomie 52 mm pozwala cieszyć się prysznicem bez brodzika bez konieczności przeróbki całej podłogi. 

W zestawie wraz z odpływem liniowym ściennym znajdziesz także kompletne wyposażenie pozwalające na sprawny montaż. Zestaw zawiera dwustronną maskownicę oraz dystanse tłumiące, które niwelują niepożądane dźwięki podczas kąpieli. Zadbaliśmy również o solidny system filtrujący zabezpieczający syfon przed nieczystościami. W komplecie znajdziesz także redukcję 50/40 pozwalającą dopasować odpływ do kanalizacji oraz mankiet uszczelniający, rynnę odprowadzającą wodę, haczyk do wyjmowania maskownicy i regulowane nóżki, czyli niezbędny element umożliwiający sprawny i prawidłowy montaż.

Aktywne filtry