Odpływy liniowe czarne

Odpływy liniowe czarne do prysznica bez brodzika

Odpływy podłogowe liniowe mają za zadanie odprowadzać wodę z prysznica, który nie posiada brodzika. Tradycyjny odpływ w tym przypadku nie sprawdzi się ze względu na zbyt małą przepustowość. Podłużny odpływ oferuje wysokie parametry odpływowe, dlatego doskonale nadaje się do popularnych pryszniców typu walk-in.

Odpływy w kolorze czarnym cieszą się dużą popularnością podobnie jak odpływy chromowane. To odcień, który dobrze komponuje się z wieloma aranżacjami. Pozwala osiągnąć bardzo nowoczesny i zarazem elegancki efekt wykończeniowy. Kompletując go z czarną, matową armaturą łazienkową uzyskasz wyjątkowy zestaw na miarę Twojej wymarzonej łazienki.

Czarne odpływy podłogowe wraz z zestawem montażowym

Aby dopasować odpływ podłogowy prysznicowy do kabiny, niezbędna jest informacja o wysokości montażowej oraz szerokość prysznica. Oferujemy niskie wpusty, które mogą być montowane na wysokości 52 mm. Odpływy czarne dostępne w naszym sklepie to także modele o różnych długościach. Wśród nich znajdziesz odwodnienia o długości 50 cm, 60 cm, a także 80 cm, 90 cm oraz 100 cm i 120 cm.

Proponowane przez nas odpływy w kolorze czarnym dostarczamy wraz z kompletnym systemem montażowym i niezbędnymi akcesoriami. Nasze niskie odpływy są wyposażone syfon pozwalający zatrzymać wszelkie nieczystości, filtr zanieczyszczeń, a także maskownicę, nóżki montażowe, mankiet uszczelniający oraz haczyk do wyjmowania maskownicy.

Aktywne filtry