Odpływy liniowe podłogowe

Odpływy podłogowe liniowe do łazienki – jak wybrać?

Aby dopasować odwodnienie liniowe do prysznica, należy wziąć pod uwagę wysokość montażu. Dostępne w naszym sklepie odpływy prysznicowe niskie mogą być zamontowane na wysokości nawet 52 mm. To pozwala cieszyć się prysznicem bez brodzika w niemalże każdej łazience bez uciążliwej przeróbki podłogi.

Decydując się na odpływ liniowy montowany w podłodze, trzeba również wziąć pod uwagę wielkość prysznica. Na tej podstawie dobierzemy odpływ umożliwiający sprawne odprowadzanie wody do kanalizacji. Ogólna zasada mówi, że wpust powinien być o 10 cm krótszy niż szerokość prysznica. To oznacza, że do kabiny o szerokości 90 cm odpowiedni będzie odpływ o długości 80 cm a do modelu szerokiego na 100 ten o długości 90 cm itd.

Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu bez trudu dopasujesz model odpowiedni do twojego prysznica. Proponujemy odwodnienia podłogowe w atrakcyjnych cenach o długości już od 50 cm. Największym zainteresowaniem cieszą się odpływy o długości 80 cm i 90 cm. Nie brakuje również mniej standardowych modeli w większym rozmiarze np. 200 cm.

Odpływy podłogowe – praktyczne rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Oferowana przez nas odpływy liniowe wyróżniają się wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. To bardzo istotne w przypadku tego produktu, ponieważ ma on niemalże nieustanny kontakt z niesprzyjającym, wilgotnym środowiskiem prysznica. Solidna stal nierdzewna i szczotkowana to materiały, które bardzo dobrze radzą sobie nawet w tak trudnych warunkach. Aby odpływ był w pełni zabezpieczony i mógł zapewnić sprawny odpływ wody, niezbędne są także dodatkowe akcesoria, ale i odpowiednia szczelność. O ten parametr zadba nie tylko specjalny kołnierz, ale i flizelina hydroizolacyjna, w którą wyposażone są nasze odpływy. Zapewnia ona pełną wodoszczelność połączeń a tym samym długotrwałe i bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Odpływ przystosowany do intensywnej pracy to także ten wyposażony w podwójny system filtracyjny zabezpieczający syfon przed zabrudzeniami. Przemyślana konstrukcja proponowanych przez nas odpływów uwzględnia czyszczenie konstrukcji od góry. To prosty sposób na czyste i higieniczne środowisko w obrębie prysznica bez uciążliwego demontażu wielu elementów.

Wyjątkowa aranżacja strefy prysznicowej za pomocą odpływu liniowego

W naszej ofercie znajdziesz również odpływy liniowe ścienne pozwalające uzyskać nowoczesną aranżację bez brodzika. Proponujemy odwodnienia 2w1, które stwarzają szerokie możliwości montażu. Tego typu odpływy mogą być wykończone stalową maskownicą w kolorze złotym, czarnym lub chromowanym, lub dowolnymi płytkami podłogowymi użytymi w pozostałej części łazienki. Poszukując odpływu podłogowego, który subtelnie uzupełni prysznic typu walk-in postaw na model slimowany. To propozycja w szczególności dla osób poszukujących ultra nowoczesnych i dyskretnych rozwiązań.

Aktywne filtry