Nowe Produkty

Nowe Produkty

Odpływy liniowe złote

Odpływy liniowe złote do prysznica

Odpływy liniowe do łazienki zyskują na popularności. Umożliwiają stworzenie nowoczesnej strefy prysznicowej bez brodzika. Warto wiedzieć, że kabina typu walk-in to nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne rozwiązanie.

Odpływy podłogowe w kolorze złotym bez trudu odprowadzają wodę jeśli są odpowiednio dobrane do wielkości prysznica. W naszej ofercie znajdziesz odwodnienia w różnych długościach, dzięki którym urządzisz funkcjonalną łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami. Proponujemy odpływy złote o długości 60 cm, 70 cm, 80 cm oraz 90 cm i 100 cm, które są dostępne w okazyjnych cenach.

Nasze uniwersalne modele 2w1 mogą być montowane na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób umożliwia zamontowanie gładkiej maskownicy w złotym kolorze. Drugie rozwiązanie to wypełnienie rusztu dowolną płytką podłogową. Dzięki temu zyskasz wyjątkową aranżację z cienką, niemal niewidoczną linią odpływu. Efekt ten jest jeszcze bardziej podbity w przypadku odpływów slimowanych w kolorze złotym, które również są dostępne w naszym sklepie.

Odpływy prysznicowe złote – kompletny zestaw montażowy

Wybierając odpływ liniowy w kolorze złotym lub odpływ prysznicowy czarny w zestawie otrzymujesz również komplet akcesoriów potrzebnych do instalacji odwodnienia w łazience. Wraz z wybranym wpustem liniowym otrzymasz także niski syfon, filtr zanieczyszczeń, a także rynnę odprowadzającą wodę i redukcję 50/40. Zestaw zawiera także regulowane nóżki montażowe oraz haczyk pozwalający wygodnie podnieść maskownicę. W ofercie znajdziesz niskie odpływy liniowe 52 mm pozwalające na sprawny montaż w niemalże każdej łazience.  

Wybierając odpływ w kolorze złotym, zyskasz modne i nowoczesne wykończenie prysznica zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Odpływ wraz ze złotą baterią umywalkową, zestawem prysznicowym i pozostałym wyposażeniem tworzącym armaturę łazienkową tworzy efektowny komplet do Twojej wymarzonej łazienki.

Aktywne filtry