Odpływy liniowe złote

Odpływy liniowe złote do prysznica

Odpływy liniowe do łazienki zyskują na popularności. Umożliwiają stworzenie nowoczesnej strefy prysznicowej bez brodzika. Warto wiedzieć, że kabina typu walk-in to nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne rozwiązanie.

Odpływy podłogowe w kolorze złotym bez trudu odprowadzają wodę jeśli są odpowiednio dobrane do wielkości prysznica. W naszej ofercie znajdziesz odwodnienia w różnych długościach, dzięki którym urządzisz funkcjonalną łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami. Proponujemy odpływy złote o długości 60 cm, 70 cm, 80 cm oraz 90 cm i 100 cm, które są dostępne w okazyjnych cenach.

Nasze uniwersalne modele 2w1 mogą być montowane na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób umożliwia zamontowanie gładkiej maskownicy w złotym kolorze. Drugie rozwiązanie to wypełnienie rusztu dowolną płytką podłogową. Dzięki temu zyskasz wyjątkową aranżację z cienką, niemal niewidoczną linią odpływu. Efekt ten jest jeszcze bardziej podbity w przypadku odpływów slimowanych w kolorze złotym, które również są dostępne w naszym sklepie.

Odpływy prysznicowe złote – kompletny zestaw montażowy

Wybierając odpływ liniowy w kolorze złotym lub odpływ prysznicowy czarny w zestawie otrzymujesz również komplet akcesoriów potrzebnych do instalacji odwodnienia w łazience. Wraz z wybranym wpustem liniowym otrzymasz także niski syfon, filtr zanieczyszczeń, a także rynnę odprowadzającą wodę i redukcję 50/40. Zestaw zawiera także regulowane nóżki montażowe oraz haczyk pozwalający wygodnie podnieść maskownicę. W ofercie znajdziesz niskie odpływy liniowe 52 mm pozwalające na sprawny montaż w niemalże każdej łazience.  

Wybierając odpływ w kolorze złotym, zyskasz modne i nowoczesne wykończenie prysznica zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Odpływ wraz ze złotą baterią umywalkową, zestawem prysznicowym i pozostałym wyposażeniem tworzącym armaturę łazienkową tworzy efektowny komplet do Twojej wymarzonej łazienki.

Aktywne filtry